top of page
Zimny-stol-03122023-98.jpg

Žiarivá elegancia

INŠPIROVANÁ KRIŠTÁĽOM

Vytvorte si spomienky, ktoré zostanú v pamäti celý život. Nechajte sa očariť leskom a trblietkami v slávnostnej výzdobe a privítajte Nový rok  s eleganciou. Rozžiarte atmosféru silvestrovskej oslavy krištáľom. Svetelné odlesky vytvoria pôsobivý a slávnostný dojem a krištáľ dodá oslave nadčasový efekt. S týmito detailami vytvoríte nezabudnuteľné a vkusné prostredie pre akúkoľvek oslavu.

Zimny-stol-03122023-105.jpg
Zimny-stol-03122023-106.jpg
žiarivá elegacia_text

V prestieraní dominuje biela farba, ktorá vytvorí jemný a zároveň elegantný základ pre ďalšie kroky. V kombinácii s krištáľovými prvkami a sklom stôl ihneď získa luxusný charakter. Krištáľ odráža svetlo a výsledku dodá potrebný lesk a šarm. Hra svetla a trblietavé efekty sú pre slávnostné stolovanie počas osláv príchodu nového roka nevyhnutné.

Experimentujte so svietnikmi rôznych výšok a štýlov, čím svojim hosťom zabezpečíte vizuálny zážitok pretrvávajúci počas celého večera. Pri voľbe sviečok sa radšej rozhodnite pre tie bez vône, aby voňavé akcenty nezakryli chuť starostlivo pripravených jedál.

Na záver pridajte do prestierania prírodný prvok v podobe vždyzelených ihličnatých halúzok, čím studená elegancia získa útulnejší charakter.

Jednoduchý nápad na zaujímavý detail prestierania. Z tvrdšieho papiera nastriháme kartičky dlhé asi 20 cm a široké 5 cm. Každú kartičku označíme rokom a stuhou na ňu uviažeme tri prskavky. Kartičky uložíme do taniera každého z hostí a týmto originálnym PF dodáme stolovaniu originálny charakter.

Prestieranie vzniklo v spolupráci s Rovina Záhrada. Fotila Daša Vašková.

flowers_edited.png

stolovanie s nápadom

f a r e b n á  p a l e t a

flowers_edited.png
bottom of page