top of page
untitled-7.jpg

Vôňa leta

ELEGANTNÉ STOLOVANIE BEZ OBRUSU

S prvými náznakmi leta snívame viac. V mysli sa odohrávajú možné príbehy nasledujúcich mesiacov, v srdci narastá túžba po nezabudnuteľných okamihoch. So snami prirodzene prichádzajú spomienky a vynárajú sa naše najkrajšie zážitky. Leto. Čas oddychu, stretnutí a rôznych vôní... Čas kedy na vzduchu, v dobrej spoločnosti, chutí o trošku viac.

untitled-12.jpg
untitled-10.jpg
nádych

Uvoľnená atmosféra je pri stolovaní kľúčová. V lete trávime veľa času vonku, a preto aj pri stolovaní kladieme dôraz na prírodný charakter. Ako základ necháme na stole vyniknúť jedinečnú kresbu dreva a pri dekorovaní sa zameriame na prírodné doplnky. Namiesto obrusu použijeme pod každý tanier utierku.Na servírovanie uprednostníme drevené a prútené podnosy, čím vytvoríme útulné prostredie. Horúce letné počasie zvýrazníme fialovou farbou a takto nenútene si doma vytvoríme ilúziu romantického Provensálska. Utierka slúži ako zaujímavá náhrada prestierania. Na stolovanie si vždy vyčleníme samostatné utierky, ktoré bežne v kuchyni nepoužívame.

Jednoduchý nápad pre romantický zážitok. Na každý tanier uložíme malú kytičku zabalenú v recyklovanom baliacom papieri a previazanú jutovým špagátom. Vedľa nej položíme drobné snehové pečivo, ktoré si môžeme pripraviť niekoľko dní vopred. Takáto úprava stola pôsobí letne a zároveň vďaka detailom veľmi elegantne.

stolovanie s nápadom

flowers_edited.png

f a r e b n á  p a l e t a

flowers_edited.png
bottom of page