top of page
ellieelien-XBGK-YSsuTw-unsplash.jpg

PokojNé a nežné

NEŽNÉ STOLOVANIE S NOBLESOU

Domov je naše bezpečné miesto. Miesto, kde sa chceme cítiť príjemne. S prichádzajúcimi voľnými dňami nechajte stres bežných dní tak, uvoľnite sa a doprajte si pokojnú debatu pri spoločnom jedle. Na žiadanú atmosféru majú veľký vplyv farby a spôsob akým prestrieme náš slávnostný stôl. O aké farby ide?

Image by Kerri Shaver
flowers_edited.png
ellieelien-efVwtODKNhM-unsplash.jpg
Anchor neha

Úprava stola v jemných tónoch pôsobí príjemne a nevtieravo. Takéto farby sa ľahko kombinujú a vytvárajú harmonické prostredie.

Je našim cieľom vytvoriť romantickú atmosféru, alebo využiť farby ako nenápadnú kulisu? V obidvoch prípadoch urobíme dobre, ak ako základ použijeme bielu obedovú súpravu. Aby sme sterilným bielym tanierom pridali emóciu, vzhľad stola zmäkčíme vhodnými textíliami. Pokiaľ skombinujeme svetlý tón s jeho sýtejším odtieňom, dodáme stolu elegantný nádych. V kombinácii so zlatou pôjde o skutočne nadčasovú záležitosť. Medzi nežné farebné odtiene môžeme zaradiť pastelovú ružovú, lila, belasú, broskyňovú a mentolovú.

stolovanie s nápadom

Jednoduchý nápad na ozdobu tanierov. Do každého taniera uložíme veľkonočné vajíčko, ktoré farebne ladí s našou výzdobou. Môžeme očakávať, že hostia pred jedlom vajíčka ledabolo odložia z taniera a stôl tak získa ležérny look.

flowers_edited.png

f a r e b n á  p a l e t a

bottom of page