top of page
untitled-20.jpg

Svieža jar

ČAROVNÉ OBDOBIE PLNÉ DOJÍMAVÝCH CHVÍĽ

Taká je jar. Obdobie, keď sa zamrznutá zem povzbudená prvými jarnými lúčmi, prebúdza, aby nám predviedla svoje jedinečné divadlo. Zima bola dlhá a my čoraz viac túžime po dňoch zaliatych slnkom. Dni sa predlžujú a život sa viac presúva von. Nachádzame stratenú energiu a svieže farby navôkol povzbudzujú naše zmysly. Tieto myšlienky prirodzene vyústia k sviežej jarnej úprave stola.

untitled-21.jpg
flowers_edited.png
untitled-19BBB.jpg
Anchor 1

Nenápadné neutrálne tóny a nevýrazná línia tanierov vytvárajú výborný základ pre úpravu stola v akomkoľvek ročnom období. Minimalistický vzhľad obohatený čerstvými jarnými kvetmi a prírodnými doplnkami dodajú stolu sviežosť a skutočnú jarnú atmosféru. Ako prestieranie je použitá utierka v jemnej zelenej farbe. Zelená spolu so žltou farbou kvetov stôl krásne oživia a vykúzlia hrejivú atmosféru aj v prípade nepriaznivej zmeny počasia. Kamenné vajíčka a servítky s realistickým motívom zajaca nemusíme nutne použiť len počas veľkonočných sviatkov. Stolovanie doma nám ponúka neobmedzené možnosti, napríklad aj príležitosť vykúzliť slávnostné prestieranie v takejto hravej podobe.

stolovanie s nápadom

Jednoduchý nápad na výrobu originálneho aranžmánu. Niekoľko kvetov zasadíme do prázdneho obalu z vajíčok. Zvyšné miesto vyplníme vajíčkami a prázdne, umyté a vysušené škrupiny použijeme ako svietniky na čajové sviečky. 

flowers_edited.png

f a r e b n á  p a l e t a

bottom of page