top of page
Search
  • Writer's pictureAlžbeta

Príbeh štyroch rokov

Tak ako plynuli dni, prešli štyri roky a toto moje miesto sa zmenilo. Pamätáte sa na farebne zladený profil, gradáciu fotiek a "lifestyle inšpirácie na každý deň"? Nazývala som ho theinspirassion. Priznávam, niekedy si sama pre seba prejdem archivované príspevky na instagrame aj webe a s prvým pokusom som veľmi spokojná. Pred spustením môjho blogu som dlho rozmýšľala nad názvom a chcela som vymyslieť niečo zaujímavé. Viete, ako pinterest - dokonalé spojenie dvoch slov, z ktorých na prvé počutie tušíte skrytý význam. Zároveň som chcela tvoriť môj vlastný inšpiratívny katalóg. Bola to vášeň. Inspiration & passion, theinspirassion.


Posledné dva roky som tu začala akosi prirodzene zdieľať moje nadšenie pre rodinné stolovanie. Presťahovali sme sa, zmenila sa nám rodinná situácia, k tomu prišla pandémia a pekne prestretý stôl bol pre mňa malý únik zo stereotypu. Theinspirassion zostalo. Naozaj mám pocit, že sa v našich rodinách stoluje málo. Stolovať totiž neznamená len zjesť spolu jedlo, ale aj porozprávať sa, oddýchnuť si, načerpať energiu a vytvoriť si akýsi spoločný zážitok (odložiť mobil a vypnúť televízor je samozrejmosťou). Doba je rýchla a málokedy máme čas len tak posedieť pri stole a počkať kým dojedia svoje jedlo aj ostatní. Nie každý deň je príležitosť na slávnostné prestieranie. Úprimne, ani mňa by to nebavilo. Ale dodať stolovaniu atmosféru, to ma baví v akúkoľvek časť dňa.


Dlho som váhala čo s theinspirassion urobím. Časom som si viac a viac uvedomovala, že názov o tomto mieste už veľa nehovorí. A hlavne, vysvetliť správnu výslovnosť bolo pre mňa tiež miestami komplikované. Po dlhom zvažovaní som sa rozhodla pre veľmi doležitý krok a rada by som vám ho touto cestou oznámila - Vitaj stolujem doma, viem, že budeme mať veľa spoločných zážitkov :-)119 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments

Couldn’t Load Comments
It looks like there was a technical problem. Try reconnecting or refreshing the page.
bottom of page